Aktualności

URODZINY FRANIA z grupy Puchatki- 6 lat. Życzymy sto lat!!!

Aktualności

URODZINY LAURY z grupy Puchatki- 7 lat. Życzymy sto lat!!!

PUCHATKI - EKOLUDEK Z RECYKLINGU

W przedszkolu dzieci z grupy Puchatki poznały znaczenie ochrony środowiska poprzez segregację odpadów i recykling. Przedszkolaki na zajęciach poznały pojęcie oraz etapy recyklingu, materiałów wtórnych, możliwości ponownego wykorzystania śmieci oraz przypomniały sobie zasady segregacji odpadów.Stworzyliśmy razem piękne ekoludki.To był wspaniały czas.

Aktualności

Dzieci z grupy "Motylki " poznają zasady segregowania odpadów i rozwijają zachowania proekologiczne.

Aktualności

Z okazji Dnia Ziemi???? w kolorach niebiesko-zielonych nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji #SprzątamydlaPolski.
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych???? , udało się posprzątać teren wokół naszego przedszkola. ❤️Serce się raduję gdy widzimy , że co roku śmieci w okolicy jest coraz mniej. Nie mogło oczywiście zabraknąć naszych gości z Klub Senior + w Pieszycach????‍???????? którzy po raz kolejny odwiedzili nas i pomogli małym ekologom w sadzeniu kwiatów i krzewów???? za co serdecznie dziękujemy!

Aktualności

" Motylki" w Dniu Ziemi wyruszyły na spacer w okolicy przedszkola . Przedszkolaki starały się posprzątać pobliski teren z zanieczyszczeń.

Aktualności

Urodziny Poli i Piotrusia z grupy Motylki- 4 lat. Życzymy STO LAT!!

Aktualności

Korzystamy z samochodów podczas zabawy na powietrzu. Dzieci z grupy " Motylki" gotowe do zabawy.

Aktualności

29 marca przedszkolaki z naszego przedszkola brały udział w X Powiatowym turnieju piłki nożnej organizowanym przez
Akademię Piłkarską w Dzierżoniowie.
Pieszycką "Dwójkę"
reprezentowali chłopcy z najstarszej grupy "Misie" oraz "Puchatki".
Dziesięcioro młodych piłkarzy dzielnie walczyło o każdą bramkę . W rezultacie było ich naprawdę sporo . Przeciwnicy często nie dawali nam rady. Ogromny entuzjazm i emocje sportowej rywalizacji towarzyszyły naszym chłopcom , którzy spotkali się tutaj z dziećmi innych przedszkoli. Atmosfera na stadionie udzieliła się nie tylko dzieciom , ale też i rodzicom , którzy bardzo nas wspierali .
Podczas turnieju mogliśmy również zobaczyć pokazy akrobatyczne oraz pokaz sztuki piłkarskiej znanych zawodników . Dzieci były pod ogromnym wrażeniem .
Jednak najwspanialszy moment to wręczenie medali , podczas którego dzieci rozpierała duma i radość .
Odegrane mecze nie zmęczyły naszych chłopców , wręcz przeciwnie . Wrócili do przedszkola z jeszcze większą energią. Ta świetna impreza i praca z trenerami dowiodła że w małych dzieciach dżemie ogromny potencjał i pasje , których dorośli mogą czasami pozazdrościć.
Mamy zamiar co roku uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu i dostarczać przedszkolakom cudownych przeżyć .

Aktualności

16 kwietnia w przedszkolu publicznym nr 3 w Bielawie odbył się OGÓLNOPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD LITERACKI ,,Samochwała na 1000 sposobow"
Dzieci z naszego przedszkola Kaja Łagutko oraz Ignacy Majorek zaprezentowały swój talent recytatorski wykazując się wrażliwością oraz poprawnością dykcji za co zostały nagrodzone gromkimi brawami i drobnymi upominkami.
Naszym laureatom życzymy wielu kolejnych pozytywnych wyzwań Gratulujemy!!!

Aktualności

Urodziny Szymona z grupy Żabki- 5 lat. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Maksa z grupy Żabki- 5 lat. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Jasi z grupy Jeżyki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Korneli z grupy Jeżyki- 3 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Mikołaja z grupy Krasnale- 6 lat. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Boom boom rurki nauka przez zabawę kolorowe rurki pomogły nam w wybijaniu rytmu i melodii.

Aktualności

Biedronki bardzo lubią zajęcia z taekwondo z naszymi trenerami Damianem i Konradem. Zawsze chętnie wykonują wszystkie ćwiczenia i do tego świetnie się bawią!!! Tym razem doskonaliliśmy przewrót w przód i przeskakiwanie przez przeszkody. Nie możemy doczekać się kolejnych zajęć.

Aktualności

Urodziny Liliany z grupy Biedronki - 6 lat. Życzymy Sto Lat!!!

Aktualności

25.03.2024 grupa Biedronek i Krasnali wybrała się na wycieczkę do Domu Pracy Twórczej w Kamionkach, gdzie uczestniczyła w warsztatach muzyczno - plastycznych i wybrała się na długi spacer po lesie w poszukiwaniach oznak wiosny. Dzieci na zajęciach wykazały się kreatywnością i talentem a na spacerze podziwiały piękno naszej okolicy.

Aktualności

Urodziny Aleksandra z grupy Motylki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Urodziny Ani z grupy Motylki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

W przedszkolu zabawy nie ma końca - dzieci z grupy Jeżyki podczas zajęć sensorycznych rozbudzały swoje bodźce, zmysły na koniec zajęć czekała na nich nagroda masaż wałkiem sensorycznym.

Aktualności

Kodowanie na dywanie w grupie Motylki. Ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji uwagi. "Krokus".

Aktualności

Zabawa sensoryczna " Droga do przedszkola" - przejście boso przez trudny teren????

Aktualności

Motylki na spacerze. Szukamy pierwszych oznak wiosny.