Aktualności

Urodziny Liwii z grupy Motylki - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

Motylki doskonalą kondycję i sprawność ruchową w zabawach ruchowych pokonując tor przeszkód.
Potrafimy już wiele i wiemy że sport to zdrowie.

Aktualności

Jesienne ludki u Puchatków.

Aktualności

Urodziny Kajtka z grupy Smerfy - 6 lat - Życzymy STO LAT!!!!

Aktualności

Urodzinki Antka z grupy Jeżyki - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!!

Aktualności

Tata Nikolki z grupy Jeżyki przygotował dla dzieci małe co nieco.
Dziękujemy za słodkości.

Aktualności

Jeżyki poznają owoce egzotyczne. Na koniec owocowego tygodnia wykonaliśmy owocową sałatkę. Mniam...wyszła pyszna

Aktualności

Jesienne ludki w grupie Krasnale.

Grupa Misie
Jaki owoc lub warzywo tak smakuje. Odgadujemy zagadki zmysłem smaku

Aktualności

Urodziny Marcelka z grupy Biedronki- 3 - latka - Życzymy STO LAT!!!!

Grupa Misie.
Ziemniak(lub inne warzywo czy owoc) , wykałaczki, bibuła, włóczka, szmatki i nasze ziemniaczane stworki gotowe. Super zabawa.

Aktualności

Światowy Dzień Drzewa w gr. "Smerfów "
Dzieci utrwalały nazwy drzew w sali i podczas spaceru oraz zabaw w parku pieszyckim.

"Smerfy " w Lasocinie.
8 października dzieci z grupy "Smerfów" spacerowały ścieżką przyrodniczą W Lasocinie.Dzieci szukały oznak jesieni, słuchały odgłosów lasu a zwieńczeniem spaceru było pieczenie kiełbasek w gospodarstwie agroturystycznym "Cicha Woda". Pogoda i humory nam dopisywały.

MOTYLKI
„10 października, to dzień, w którym obchodzimy Święta Drzewa. Poniedziałkowe zajęcia poświęcone były tej tematyce. Dzieci mogły w zabawowy sposób dowiedzieć się dlaczego drzewa są tak ważne w przyrodzie, jak należy je chronić i co można zrobić, żeby drzew było jak najwięcej. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały „Jesienne drzewa”.

Aktualności

Urodziny Juli z grupy "MOTYLKI" - 5 LAT. Życzymy STO LAT!!!

PUCHATKI- OWOCOWE STEMPELKI

Aktualności

Co nam Pani Jesień w koszyczku przyniesie? - nazywamy, określamy wygląd kolor, kształt, ilość, przeliczamy owoce

Aktualności

Urodziny Dawida z grupy "Puchatki" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!

Aktualności

W poniedziałek 04.10.2021r. wesoły autobus wypełniony dziećmi wyruszył do Bochankowej Zagrody w Krzelkowie koło Ziębic. Pogada tego dnia bardzo dopisała. W Krzelkowie przedszkolaki oglądały i karmiły zwierzęta w Mini Zoo. Zdobyły bogatą wiedzę na temat zwierząt, ich karmieniadawnych oraz miały okazję poznać rzeczy użytkowanych w przeszłości przez naszych dziadków. Dopełnieniem programu wycieczki była beztroska zabawa na placu oraz ognisko z pysznymi kiełbaskami. Do domów dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone i już dopytują „Kiedy następna wycieczka?”.

MOTYLKI

U nas w tym tygodniu bardzo owocowo. Działalność plastyczna też w takiej tematyce. Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Zdrowego Jedzenia. Na zajęciach samodzielnie przygotowaliśmy pyszną, kolorową i witaminową sałatkę owocową. Wszyscy mieliśmy soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Było pysznie, kolorowo i zdrowo!

Aktualności

Urodziny Oliwi z grupy "Żabki" - 6 lat - Życzymy STO LAT!!

Aktualności

Grupa Smerfów na jesiennej wycieczce w Lasocinie. Było suuuuppppeeeerrrr.

Aktualności

Grupa Żabek z wizytą na Poczcie Polskiej.

Aktualności

Jesień rozpieszcza nas swoimi darami. Maluszki rozpoznają już warzywa po smaku oraz dotyku. Miejmy nadzieje, ze zabawy z owocami i warzywami zachęcą ich do częstego sięgania po witaminki.

PUCHATKI - PARSOLKI

Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone.
Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze?

Kolorowe, purpurowe, żółto- białe i czerwone.
Tyle wzorów mają też ile barw w naturze jest.

Parasolka wielka rzecz, gdy deszcz pada chcesz ją mieć.
Deszczyk pada kapu, kap, parasolko ty go złap.