ZAPRASZAMY!!!

Informujemy, iż zgodnie z wytycznymi Rządu podanymi w dniu 14 kwietnia 2021 r. przedszkole od dnia 19 kwietnia br., wznawia swoją działalność w pełnym zakresie.

Jednocześnie – w trosce o wspólne dobro i zdrowie – dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego związanego z trwaniem pandemii COVID – 19.

DZIĘKUJEMY ZA STOSOWANIE SIĘ DO ZASAD!

Jednocześnie życzymy dużo zdrowia i zrozumienia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Dbajmy o siebie i swoich najbliższych!

Aktualności

Wyniki naboru dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021-2022 – dzieci zakwalifikowane i niezakwalifikowane.

Prosimy o potwierdzenie woli zapisu do Przedszkola Publicznego nr 2 w Pieszycach do 30 kwietnia 2021 r.

Dokument do pobrania znajduje się w zakładce Dla Rodziców.

Uwaga Rodzice,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów nasze przedszkole rozpoczyna pracę zdalną w terminie: 12.04.2021 (poniedziałek)- 16.04.2021 r. Materiały i zadania dla dzieci będą prezentowane na naszej stronie internetowej dla każdej grupy wiekowej w zakładce "Dla Rodziców".
Jesteśmy także do Państwa dyspozycji telefonicznie.
Prosimy na bieżąco śledzić umieszczane przez nas ogłoszenia na stronie internetowej przedszkola oraz na naszym portalu Facebook.

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z przedłużeniem restrykcji informujemy, że

od 12-04-2021 do 16-04-2021

przedszkole będzie NIECZYNNE.

Aktualności

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, z tej okazji Puchatki przygotowały dla swoich bliskich samodzielnie kurczaczka z pięknymi Wielkanocnymi życzeniami.

Wesołego Alleluja!

PUCHATKI - ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

Każdego roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza Zajączek Wielkanocny. Przychodzi, a raczej kica z prezentami dla dzieci. Ale nie zostawia ich ot tak, po prostu. Ile przy tym radości i śmiechu! Nie tak łatwo było odnaleźć ukryte skarby. Puchatki wyruszyły na poszukiwania i trafiły w końcu do ogrodu ,gdzie ukrył dla nich zajączek niespodzianki. Udało nam się! Znaleźliśmy skarb! Wielkanocne jaja to wspaniała nagroda.

Do zobaczenie, zajączku! I dziękujemy za prezenty!

Aktualności

Dzieci z grupy "Puchatki" - WIOSENNE PLĄSY.

Aktualności

22 marca w Naszym Przedszkolu odbyło się „Powitanie Wiosny”.
Z tej okazji grupa Puchatki, Misie i Motylki udały się na wiosenny spacer, aby pożegnać zimę wraz Marzanną. Ustrojeni symbolami zwierzątek i budzących się kwiatów śpiewaliśmy piosenki, wykrzykiwaliśmy hasła „Żegnaj zimo, witaj wiosno”!!Zaśpiewaliśmy wiosenne wcześniej przygotowane piosenki. Dzieci powróciły do przedszkola z nadzieją, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami i zazieleni łąki, drzewa, trawy

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie prawni dzieci

W związku z powyższym rodzice/ opiekunowie, którzy spełniają te warunki i nie mają możliwości zapewnienia opieki dla swojego dziecka mogą wnioskować o zorganizowanie zajęć w przedszkolu w czasie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku

Dyrektor pracuje zdalnie i odpowiednio do potrzeb wykonuje zadania na terenie przedszkola. Jest w stałym kontakcie z nadzorem pedagogicznym i organem prowadzącym przedszkole, a także pracownikami i rodzicami. Pozostaje do dyspozycji w kontakcie telefonicznym 574 515 606 oraz za pomocą poczty elektronicznej info@pp2pieszyce.pl godzinach 8.00-16.00. Pozdrawiam

Dyrektor Przedszkola
Barbara Pryczek

Aktualności

Dzieci z grupy "Biedronki" szukały Zajaczka Wielkanocnego.

Aktualności

Poszukiwanie Zajączka Wielkanocnego - dzieci z grupy Żabki, Jeżyki, Misie.

Aktualności

Zajączek Wielkanocny w grupie "Motylki".

Uwaga Rodzice,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021r. nasze przedszkole rozpoczyna pracę zdalną w terminie: 29.03.2021 (poniedziałek)- 11.04.2021 r. Materiały i zadania dla dzieci będą prezentowane na naszej stronie internetowej dla każdej grupy wiekowej w zakładce Dla Rodziców.
Jesteśmy także do Państwa dyspozycji telefonicznie.

Pozdrawiamy

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie prawni dzieci

W Dzienniku Ustaw 2021 poz. 561 zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. dnia 26 marca 2021 r.
§ 2 ust. 4 Rozporządzenia precyzuje, którzy rodzice/ opiekunowie prawni mogą wnioskować o zorganizowanie zajęć w przedszkolu w okresie od 27 marca do 11 kwietnia 2021 r.
o zorganizowanie zajęć w przedszkolu w czasie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Wzór wniosku znajduje się na stronie internetowej pp2pieszyce.pl w zakładce Dla Rodziców.

Dyrektor Przedszkola
Barbara Pryczek

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
w tym tak trudnym dla nas wszystkich czasie
oraz wesołego "Alleluja"!!!

Życzy Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Pieszycach wraz z Pracownikami.

WAŻNY KOMUNIKAT

W ZWIĄZKU Z NOWYMI RESTRYKCJAMI WPROWADZONYMI PRZEZ RZĄD INFORMUJEMY , ŻE OD 29.03.2021 r. DO 09.04.2021 R. PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE

Aktualności

Optymistyczne zabawy z poduszkami. Nie ma znaczenia - kwadratowe czy okrągłe, z poduszkami także można świetnie się bawić.

Aktualności

"Smerfy" witają Wiosnę - "Wsiadaj Zimo na sanki i uciekaj już, zabierz śnieg i mróz..."

Aktualności

Zakładamy wiosenny ogródek - grupa "Smerfy".

Wiosenne działania "Smerfów".

Aktualności

Urodziny Marcelinki z grupy "Smerfy" - 6 lat - Życzymy STO LAT!!

Aktualności

"Podróże te małe i te duże" - Gorąca Afryka - "Smerfy" robią palmy.

Aktualności

Urodziny Mai z grupy "Smerfy" - 6 lat - Życzymy STO LAT!!!!

Aktualności

Dzieci z grupy "Krasnale" witają Wiosnę!!!

Aktualności

Dzieci z grupy "Biedronki" witają Wiosnę!!!