Aktualności

Grupa Motylki i Jeżyki wraz z Paniami wybrały się na spacer na cmentarz, aby zapalić znicze na opuszczonych grobach. Dla dzieci to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o swojej miejscowości i mieszkańcach, których już nie ma.Aktualności

Dzień Kundelka.Aktualności

ASYSTENT UCZNIA ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMIAktualności

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 NA LATA 2021-2025 PRIORYTET 3Aktualności

Urodziny Adasia z grupy Biedronki- 4 lata. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

18 października 2022r. mieliśmy cudownych gości z Leśnictwa Pieszyce, którzy opowiedzieli nam o swoim zawodzie oraz wzbogacili wiedzę dzieci o środowisku przyrodniczym, jakim jest las.

Dziadek Igi z Krasnoludków, Pan Leśniczy Krzysztof Tulej podczas prelekcji przekazał dzieciom mnóstwo ciekawostek z życia leśnych zwierząt oraz rozbudził w dzieciach wrażliwość na naturalne piękno i zasobność lasu.
W podziękowaniu dzieci wręczyły leśniczemu oraz podleśniczej Sarze samodzielnie wykonane upominki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu i dzielenie swojej pasji z najmłodszymi.Aktualności

Urodziny Liwii z grupy Motylków - 6 lat. Życzymy Sto lat!!!Aktualności

Urodziny Ignacego z grupy Krasnale - 4 lata. Życzymy Sto lat !!!Aktualności

Z okazji 10 edycji CodeWeek 2022 z Uczymy Dzieci Programować w dniach 08- 23.10.2022 dzieci wraz z nauczycielami prężnie pracują i kodują na dywanie.Aktualności

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 NA LATA 2021-2025 Priorytet 3

Szanowni Rodzice, miło nam poinformować Państwa, iż Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach zostało zakwalifikowane do objęcia wsparciem finansowym w ramach rządowego programu "Narodowy Program Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Priorytet 3".

Przedszkole bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 (w skrócie NPRC 2.0). Zasady uczestnictwa i warunki uzyskania dofinansowania reguluje Uchwała nr 69/2021 Rady Ministrów z dnia 21 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia programu wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0" oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 maja 2021 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu realizacji Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

Informujemy, że Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach złożyło wniosek o przyznanie dofinansowania w NPRC oraz otrzymało dotację w wysokości 3. 000 zł.
Aktualności

URODZINY DAWIDA z grupy Puchatki - 5 lat. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

PUCHATKI - W WARZYWNIAKUAktualności

PUCHATKI - PRACA PLASTYCZNO-TECHNICZNAAktualności

PUCHATKI- DZIEŃ UŚMIECHUAktualności

Urodziny Michała z grupy Smerfy - 3 latka. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Michała z grupy Smerfy - 3 latka. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Zosi z grupy Żabki - 3 - latka. Życzymy STO LAT!!Aktualności

Wykonaliśmy poprawnie zadanie z dziećmi 6 - letnimi z grupy Jeżyki oraz Motylki - dzieci wykonały jubileuszowy tort z okazji 10 edycji CodeWeek. Nie używając do tego produktów spożywczych, tylko kolorowych kartek i maty do kodowania. w zadaniu było potrzebne duże skupienie uwagi i słuchanie ze zrozumieniem.Aktualności

W piątek (14.10.2022) odpowiadając na zaproszenie dzieci, wszyscy pracownicy naszego przedszkola i przedstawiciele Rady Rodziców zebrali się w auli.
...A tam niespodzianka!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ. Były piosenki, wiersze oraz podarunki.
Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

Kochane Dzieci - bardzo Wam dziękujemy
Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej.Aktualności

Dzieci z grupy JEŻYKI - Spacer do pobliskiego parku - obserwowanie zmien zachodzących w przyrodzie.Aktualności

Urodziny Hani z grupy Jeżyki- 6 lat. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Blanki z grupy Puchatki - 5 lat. Życzymy STO LAT!!!Aktualności

PUCHATKI- DZIEŃ DRZEWAAktualności

Urodzinki Marcelinki z grupy Smerfy - 3 latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Dzień Drzewa w grupie Jeżyki.