Aktualności

Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się balonami. Na koniec każde dziecko otrzymało walentynkowe prezenty i własnoręczne wykonane walentynki.Aktualności

Urodziny Przemka z grupy "Jeżyki" - 3 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Wyjście na spacer i zabawy dzieci z grupy "Jeżyki".Aktualności

9 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy, ale nasze przedszkolaki postanowiły świętować w środę i tego dnia zamieniły aulę we włoską pizzerie. Łączyły ze sobą składniki i komponowały ulubione smaki. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni, aby się upiec. Następnie dzieci z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Zapach pizzy unosił się po całym przedszkolu i nie sposób było jej się oprzeć.WYCIECZKA DO SALI ZABAW "KULKA"

W dnia 07. 02. 2020 r. dzieci z grupy „Żabki” i "Smerfy" wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Kulka” w Dzierżoniowie. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, były skoki na trampolinie, wspinaczki, zjeżdżalnie oraz zabawy w basenie z piłeczkami. Dzieci mogły budować konstrukcje z klocków, korzystać z samochodzików, tańczyć. Wycieczka bardzo się udała, zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.Aktualności

Urodziny Lenki z grupy "Jeżyki" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Eryka z grupy "Żabki" - 6 lat - Życzymy STO LAT!!Aktualności

Urodziny Zuzi z grupy "Motylki" - 3 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Od najmłodszych lat dzieci poznają różne zawody wykonywane przez osoby dorosłe. Już w przedszkolu dzieci wiedzą, że każdy zawód jest ważny i każdy zawód należy szanować. W dniu 06.02.2020 r. mieliśmy gościa. O swoim zawodzie - inżynier konstruktor opowiedziała mama Asi z grupy "Żabki" - pani Anna. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy grupę "Smerfy". Konstruowaliśmy autobus, samolot, statek, auto i wyścigówkę. Dzieci są ciekawe świata, interesują się pracą zawodową członków swojej rodziny, co uwidocznione jest w ich spontanicznych zabawach oraz opowieściach.

Bardzo dziękujemy Pani Ani za zaangażowanie i aktywny udział w życiu przedszkolnym!!Aktualności

Urodziny Kamila z grupy "Biedronki"- 6 - lat - Życzymy STO LATAktualności

Urodziny Tosi z grupy "Smerfy" - 5 - lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Tymona z grupy "Motylki" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

W dniu 30.01.2020 odwiedzili nasze przedszkole zaproszeni goście z „Klubu Związków Emerytów i Rencistów” z Pieszyc. Dzieci przygotowali program artystyczny - "Jasełka" w wykonaniu grupy 6 - latków - "Puchatki" i "Słoneczka", który uatrakcyjnił spotkanie. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci brawami, a uśmiech i zachwyt nie schodził z ich twarzy, również widoczne było wzruszenie. Łączymy pokolenia poprzez tak cudowny czas spędzony wspólnie razem.Aktualności

Urodziny Kasi i Igi z grupy Smerfy - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!!Aktualności

Urodziny Krystiana z grupy "Smerfy" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Krystiana z grupy "Smerfy" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Antosia z grupy "Żabki" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Grupy 4 - latków : "Smerfy" i "Żabki" wspólnie podczas zajęć wykonały plakat pt. " Zimowe sporty".Aktualności

Urodziny Kasi i Igi z grupy "Smerfy" - 5 - lat - Ĺťyczymy STO LAT!!DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 24. 01. 2020 r. odbył się występ grupy "Smerfy" z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 23. 01. 2020 r. odbył się występ grupy "Motylki" z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.Aktualności

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci.
Tak też było u nas w dniu 28 stycznia 2020 r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły w gronie nauczycieli oraz prowadzącego wodzireja, którzy uatrakcyjnili nasz bal karnawałowy. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcie.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!Aktualności

Urodziny Kai z grupy "Motylki" - 3 latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Lenki z grupy "Smerfy" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

W dniu 27.01.2020 - Filharmonia Sudecka pt. "Karnawał w operze".