Aktualności

Urodziny Tosi z grupy "Smerfy" - 5 - lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Tymona z grupy "Motylki" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

W dniu 30.01.2020 odwiedzili nasze przedszkole zaproszeni goście z „Klubu Związków Emerytów i Rencistów” z Pieszyc. Dzieci przygotowali program artystyczny - "Jasełka" w wykonaniu grupy 6 - latków - "Puchatki" i "Słoneczka", który uatrakcyjnił spotkanie. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci brawami, a uśmiech i zachwyt nie schodził z ich twarzy, również widoczne było wzruszenie. Łączymy pokolenia poprzez tak cudowny czas spędzony wspólnie razem.Aktualności

Urodziny Kasi i Igi z grupy Smerfy - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!!Aktualności

Urodziny Krystiana z grupy "Smerfy" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Krystiana z grupy "Smerfy" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Antosia z grupy "Żabki" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Grupy 4 - latków : "Smerfy" i "Żabki" wspólnie podczas zajęć wykonały plakat pt. " Zimowe sporty".Aktualności

Urodziny Kasi i Igi z grupy "Smerfy" - 5 - lat - Ĺťyczymy STO LAT!!DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 24. 01. 2020 r. odbył się występ grupy "Smerfy" z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 23. 01. 2020 r. odbył się występ grupy "Motylki" z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.Aktualności

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci.
Tak też było u nas w dniu 28 stycznia 2020 r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły w gronie nauczycieli oraz prowadzącego wodzireja, którzy uatrakcyjnili nasz bal karnawałowy. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcie.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!Aktualności

Urodziny Kai z grupy "Motylki" - 3 latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Lenki z grupy "Smerfy" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

W dniu 27.01.2020 - Filharmonia Sudecka pt. "Karnawał w operze".Aktualności

Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w Klubie Związków Emerytów i Rencistów.DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 23. 01. 2020 r. odbył się występ grupy "Żabki" z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.Aktualności

Urodziny Sary z grupy "Smerfy" - 5 lat - Życzymy STO LAT!!!!DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 21. 01. 2020 r. odbył się występ grupy Biedronki z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni na tą okoliczność babcie i dziadkowie licznie przybyli. Dzieci przygotowały dla nich występ artystyczny. Po części artystycznej wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane przez nich prezenty, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek na tę uroczystość.Aktualności

Urodziny Zosi z grupy "Biedronki" - 6 - lat - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Zuzi z grupy "Motylki" - 4 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

Urodziny Kamili z grupy "Smerfy" - 5 - latka - Życzymy STO LAT!!!AKCJA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Nasze przedszkole włączyło się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 28 Finał odbył się dnia 12.01.2020 r.

Mini finał WOŚP odbył się 10 stycznia 2020 roku w naszym przedszkolu - na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: animacje, występy dzieci, licytacje i aukcja gadżetów z Dzierżoniowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, a zwłaszcza dzieciom za okazane serce i wsparcie tej szczytnej akcji.
DZIĘKUJEMY!!!Aktualności

Urodziny Amelki z grupy "Jeżyki"- 3 - latka - Życzymy STO LAT!!!Aktualności

W dniu 13.01.2020 r. - Teatrzyk Humoru pt. "GAGATEK".