Aktualności

DRODZY RODZICE Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY DZIECI ZAPRASZAJĄ RODZICÓW NA UROCZYSTOŚĆ
W PRZEDSZKOLU:

Grupa „Biedronki” 23.05. 2019r. o godz.. 15:30
Grupa „Żabki” 29.05.2019r. o godz.15:15
Grupa „Smerfy” 28.05.2019r. o godz.15:30
Grupa „Jagódki” 30.05.2019r. o godz.15:15
Grupa „Krasnale” 28.05.2019r. o godz. 15:15
Grupa „Słoneczka” 29.05.2019r. o godz.15:30
Grupa „Puchatki” 27.05.2019r. o godz.15:30

Ważna informacja
W związku z zakończeniem strajku, rozpoczną się zajęcia w przedszkolu dla wszystkich dzieci od 29 kwietnia 2019 r. Z powodu przeprowadzki do nowego budynku prosimy rodziców, aby przyprowadzili dzieci do budynku przy ul. Bielawskiej.

Przeprowadzka

Drodzy Rodzice, pomimo akcji strajkowej jesteśmy przygotowani do przeprowadzki. W większości spakowaliśmy majątek przedszkola i etapami przenosimy. Od dzisiaj rozpoczynamy przewożenie mebli i paczek, a następnie urządzanie pomieszczeń, sal dla dzieci i tak do końca miesiąca. Od 1 maja 2019 r. będziemy już funkcjonować w nowym budynku przedszkola i żłobka.
Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc rodziców w przeprowadzce tj. przewożeniu i przenoszeniu, w miarę swoich możliwości i czasu.Mile widziani tatusiowie, a także transport. Niektórzy rodzice deklarowali pomoc i prosili o taką informację. Gorąco zachęcam rodziców do pomocy w tak ważnej wspólnej sprawie.

Aktualności

Wesołe zabawy grup żłobkowych.

Aktualności

Andrzejek z grupy Muchomorki kończy 3 latka.

Aktualności

Drugie urodzinki Jasia z grupy żłobkowej Muchomorki.

Aktualności

Krzyś z grupy Krasnale kończy 8 lat. Wszystkiego najlepszego !

Aktualności

27 marca dzieci z grupy Puchatki założyły hodowlę roślin w Kąciku Przyrody. Poznały wtedy sposoby siania i sadzenia niektórych roślin oraz warunki potrzebne roślinom do życia . Odtąd każdego dnia wypatrywać będziemy pierwszych, kiełkujących roślin.

Aktualności

6 urodziny Ksawerego. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Aktualności

5 urodzinki Oli z grupy Biedronki.

Aktualności

Starszaki z grupy Krasnale zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej na różnorodne ciekawe zajęcia promujące swoja placówkę.

Aktualności

Dnia 04.04.2019 r. dzieci z wszystkich grup przez chwilę zostały małymi badaczami i eksperymentowały z suchym lodem. Nasze przedszkolaki zapoznały się z procesem sublimacji, dowiedziały się , że suchy lód jest gazem, jak również miały możliwość samodzielnego zrobienia baniek mydlanych. To był naprawdę twórczo spędzony czas.

Aktualności

3 urodzinki Filipka grupy Smerfy.

Aktualności

Dnia 29.03.2019 r. z grupy ,,Jagódki" odszedł Dawid Czenczek, który wraz z rodzicami wyjechał do Niemiec. Wszyscy przedszkolni koledzy pożegnali go bardzo serdecznie, życząc mu powodzenia, samych sukcesów oraz wspaniałych kolegów. Oczywiście nie obyło się bez chwil wzruszeń...Dawid obiecał dzieciom, że kiedy tylko będzie w Polsce to na pewno nas odwiedzi. Trzymamy za słowo...

Aktualności

Krasnale oraz Puchatki na basenie. Zuzia , Julka oraz Natalka już super pływają. Gratulujemy.

Aktualności

6 urodziny Julci z grupy Puchatki. Życzymy 100 lat !

Aktualności

Wiktoria z grupy Krasnale kończy 7 lat. Wszystkiego najlepszego !

Aktualności

Siódme urodziny Leona z grupy Jagódki.

Aktualności

Pierwszy dzień Wiosny oraz przedszkolny pokaz talentów w budynku przedszkolnym przy ulicy Ogrodowej.

Ważna informacja dotycząca strajku

Dyrektor przedszkola informuje, że w przeprowadzonym referendum strajkowym pracownicy przedszkola opowiedzieli się za przystąpieniem do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty. Z uwagi na powyższą deklarację od dnia 08.04.2019 r. rozpoczęta zostanie akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania. W przedszkolu może zaistnieć sytuacja, że nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze dla wszystkich dzieci.

Informuję również , iż kursy Gimbusa są bez zmian, jednakże może zaistnieć sytuacja, że dziecko nie będzie z niego odebrane
i przyprowadzone do przedszkola. Proszę rodziców dzieci zgłoszonych, aby osobiście przywieźli i odebrali dzieci z przedszkola.

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Jak co roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Przedszkole zorganizowało Przegląd Talentów , w którym swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie oraz plastyczne zaprezentowały zarówno dzieci z najmłodszych grup wiekowych, oraz te najstarsze.
Wszystkie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.
Gratulujemy.

Aktualności

Dnia 21 marca przedszkolaki wraz z opiekunami oraz Panią Dyrektor uczestniczyły w uroczystym kolorowym korowodzie z okazji powitania Wiosny.

Filharmonia

Aktualności

Dnia 14.03.2019 dzieci z grupy ,,Jagódki" wybrały się do szkoły podstawowej na pokazową lekcję do klasy IIa. Przedszkolaki miały możliwość choć przez chwilę wcielić się w nową rolę ucznia, którą będą pełniły już niedługo, bo od września. Dzieci były bardzo przejęte nową sytuacją. Miały kilka pytań do wychowawczyni klasy pani Małgosi oraz jej uczniów. Dodatkowo na lekcji pokazowej uczestniczyła pani, która uczy języka angielskiego. Po pokazowej lekcji odbyło się zwiedzanie szkoły i jej najważniejszych pomieszczeń. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń.

Aktualności

Dnia 18.03. 2019 nasze przedszkolaki uczestniczyły w audycji muzycznej pt. ,,Wiosna folklorem malowana". Dzieci miały możliwość poznania stroju łowickiego; przypomniały sobie i utrwaliły tradycje związane ze świętami wielkanocnymi, jak również brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych. Było kolorowo i wiosennie.