Aktualności

W dniach 4 oraz 6 VI odbyła się wycieczka z okazji Dnia Dziecka do zagrody edukacyjnej w Mościsku „Ostoja nad Młynówką”. Została ona ufundowana ze składek Rady Rodziców oraz funduszy przedszkola.

Aktualności

DNIA 04.06. 2019 DZIECI Z GRUP NAJSTARSZYCH UCZESTNICZYŁY W ZAWODACH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU. BYŁ TO KOLEJNY DZIEŃ ATRAKCJI PRZYGOTOWANY Z OKAZJI DNIA DZIECKA. CELEM ZABAW BYŁO PROPAGOWANIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA ORAZ ,,ZDROWEJ RYWALIZACJI"

Aktualności

DNIA 03.06.19 ODBYŁ SIĘ TEATRZYK PT. ,,KOT W BUTACH" BYŁA TO JEDNA Z ATRAKCJI PRZYGOTOWANYCH Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Aktualności

Julcia z grupy Smerfy świętuje swoje czwarte urodzinki.

Aktualności

4 urodziny Dorotki z grupy Smerfy.

Aktualności

Dnia 22 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty parafinowe. Powstały piękne świece, którymi dzieci obdarowały rodziców z okazji ich święta.

Aktualności

Dnia 17 maja 2019 r. w przedszkolu zawitał teatrzyk Blaszany Bębenek z przedstawieniem "Podróże Baltazara Gąbki".

Aktualności

Tegoroczny międzygminny konkurs piosenki przedszkolnej "Wiolinek" odbył się 15 maja 2019 r., po raz pierwszy w nowym budynku Przedszkola Publicznego nr 2 w Pieszycach przy ulicy P. Własta 17.
Dzieci biorące udział w konkursie przybyły wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionych placówek przedszkolnych. Każdy uczestnik otrzymał dyplom wraz ze słodkim poczęstunkiem.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Aktualności

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Aktualności

Wojutś i Agatka z grupy Biedronki kończą 5 lat. Gratulujemy.

Aktualności

Prace plastyczne pt: "Chroń środowisko, nie wypalaj traw ", wykonane dla OSP Piskorzów przez dzieci z grupy Biedronki i Krasnale.

Aktualności

Maja z grupy Krasnale kończy 7 lat.

Aktualności

DRODZY RODZICE Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY DZIECI ZAPRASZAJĄ RODZICÓW NA UROCZYSTOŚĆ
W PRZEDSZKOLU:

Grupa „Biedronki” 23.05. 2019r. o godz.. 15:30
Grupa „Żabki” 29.05.2019r. o godz.15:15
Grupa „Smerfy” 28.05.2019r. o godz.15:30
Grupa „Jagódki” 30.05.2019r. o godz.15:15
Grupa „Krasnale” 28.05.2019r. o godz. 15:15
Grupa „Słoneczka” 29.05.2019r. o godz.15:30
Grupa „Puchatki” 27.05.2019r. o godz.15:30

Ważna informacja
W związku z zakończeniem strajku, rozpoczną się zajęcia w przedszkolu dla wszystkich dzieci od 29 kwietnia 2019 r. Z powodu przeprowadzki do nowego budynku prosimy rodziców, aby przyprowadzili dzieci do budynku przy ul. Bielawskiej.

Barbara Pryczek

Przeprowadzka

Drodzy Rodzice, pomimo akcji strajkowej jesteśmy przygotowani do przeprowadzki. W większości spakowaliśmy majątek przedszkola i etapami przenosimy. Od dzisiaj rozpoczynamy przewożenie mebli i paczek, a następnie urządzanie pomieszczeń, sal dla dzieci i tak do końca miesiąca. Od 1 maja 2019 r. będziemy już funkcjonować w nowym budynku przedszkola i żłobka.
Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie i pomoc rodziców w przeprowadzce tj. przewożeniu i przenoszeniu, w miarę swoich możliwości i czasu.Mile widziani tatusiowie, a także transport. Niektórzy rodzice deklarowali pomoc i prosili o taką informację. Gorąco zachęcam rodziców do pomocy w tak ważnej wspólnej sprawie.
Barbara Pryczek

Aktualności

Wesołe zabawy grup żłobkowych.

Aktualności

Andrzejek z grupy Muchomorki kończy 3 latka.

Aktualności

Drugie urodzinki Jasia z grupy żłobkowej Muchomorki.

Aktualności

Krzyś z grupy Krasnale kończy 8 lat. Wszystkiego najlepszego !

Aktualności

27 marca dzieci z grupy Puchatki założyły hodowlę roślin w Kąciku Przyrody. Poznały wtedy sposoby siania i sadzenia niektórych roślin oraz warunki potrzebne roślinom do życia . Odtąd każdego dnia wypatrywać będziemy pierwszych, kiełkujących roślin.

Aktualności

6 urodziny Ksawerego. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Aktualności

5 urodzinki Oli z grupy Biedronki.

Aktualności

Starszaki z grupy Krasnale zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej na różnorodne ciekawe zajęcia promujące swoja placówkę.

Aktualności

Dnia 04.04.2019 r. dzieci z wszystkich grup przez chwilę zostały małymi badaczami i eksperymentowały z suchym lodem. Nasze przedszkolaki zapoznały się z procesem sublimacji, dowiedziały się , że suchy lód jest gazem, jak również miały możliwość samodzielnego zrobienia baniek mydlanych. To był naprawdę twórczo spędzony czas.

Aktualności

3 urodzinki Filipka grupy Smerfy.