Wykaz grup w naszym przedszkolu

wiek: 3 latki
nauczyciel: mgr Patrycja Piergies, mgr Wioletta Białecka

wiek: 3-4 latki
nauczyciel: mgr Magdalena Klimuntowska, mgr Małgorzata Marynowicz

wiek: 4 latki
nauczyciel: mgr Aleksandra Bagińska , mgr Elżbieta Oleszczuk

wiek: 5 latki
nauczyciel: Dorota Tabisz, Anna Lipińska

wiek: 5 latki
nauczyciel: mgr Anna Zamaria, mgr Małgorzata Marynowicz

wiek: 6 latki
nauczyciel: Bożena Górska, Anna Lipińska

wiek: 6 latki
nauczyciel: mgr Magdalena Szczepańska

Grupy żłobkowe

wiek: 1-3 latka
opiekunki: Alina Dyjak, Anita Kapłon, Urszula Tytonik,
pielęgniarka: Ewa Szewczyk

Playground

Patatemp dolupta orem retibusam qui commolu les felis tiam non metus ali quam eros Pellentesque turpis lectus, placerat a ultricies a, posuere a nibh. Fusce mollis imperdiet interdum donec eget metus auguen unc vel mauris ultricies.

Patatemp dolupta orem retibusam qui commolu les felis tiam non metus ali quam eros Pellentesque turpis lectus, placerat a ultricies a, posuere a nibh. Fusce mollis imperdiet interdum donec eget metus auguen unc vel mauris ultricies, vest ibulum orci eget, viverra elit.